Modny narożnik w pokoju

Mój mąż Andrzej dostał w firmie awans i dlatego mogliśmy przeprowadzić się do większego mieszkania. Sama miałam je urządzić, co mi zdecydowanie odpowiadało, ponieważ miałam mnóstwo wolnego czasu. Pieniędzy mi nie brakowało i mogłam zaszaleć w czasie kupowania mebli.

Narożnik pokojowy najlepszym wyborem 

narożniki pokojoweNajwiększy pokój postanowiłam umeblować w pierwszej kolejności. To w nim mieliśmy z Andrzejem przyjmować gości i pomieszczenie to musiało się prezentować nienagannie. Wybrałam się do jednego z największych salonów meblowych w mieście i dostrzegłam tam od razu narożniki pokojowe, które wykonane były ze skóry naturalnej. Wiedziałam, że taki narożnik będzie prezentował się w pokoju doskonale i postanowiłam go kupić. Zdecydowałam się na obicie w kolorze ciemnego brązu, bo taki spodobał mi się najbardziej. Sprzedawca do kompletu zaoferował mi jeszcze dwa fotele i pufy. Kupiłam wszystko i byłam zachwycona. Narożnik był dość duży i dzięki temu mogło na nim usiąść sporo osób. Dodatkowo posiadał funkcję spania i po rozłożeniu miał dużo miejsca. Mogłam w sklepie wypróbować ten narożnik i z tego skorzystałam. Był to bardzo wygodny mebel i to utwierdziło mnie w przekonaniu, że dokonałam najlepszego wyboru. Zamówione meble dostarczono mi po dwóch tygodniach. Narożnik pokojowy musiał być wykonany na zamówienie, ponieważ nie było na magazynie takiego z ciemnobrązowym obiciem. Kiedy odebrałam zamówienie i meble ustawiłam w pokoju, to byłam efektem zachwycona.

Pozostałe pomieszczenia umeblowałam dość szybko. Oczywiście wszystkie meble kupiłam w tym dużym sklepie, bo mieli tam dostępne dosłownie wszystko. Nawet mogłam sobie wybrać komodę w dowolnym kolorze, bo sklep był w stanie zrealizować każde zamówienie od klienta. Doceniłam ten sklep.