Można tanio zamówić taksówkę w Szczyrku

Uwielbiam wybierać się w góry, tam zawsze mogę się odprężyć i pooddychać pełną piersią. Pamiętam, ze za pierwszym razem wybrałem się do Szczyrku kiedy miałem dziesięć lat. Zabrał mnie tam ojciec. Miło nam się razem spędzało czas na wspinaczce. Potem bezpiecznie wróciliśmy do hotelu dzięki temu, że w Szczyrku jeżdżą teraz tanie taksówki. To naprawdę wiele znaczy.

W Szczyrku jeżdżą niedrogie taksówki

tanie taxi szczyrkKiedy pierwszy raz odwiedzałem Szczyrk, był ze mną mój ojciec. Do dzisiaj uwielbiamy długie, górskie wyprawy. Zaliczyliśmy już nawet dwa ośmiotysięczniki. Wtedy dopiero zaczynałem swoją przygodę z górami, ale muszę powiedzieć, że mój ojciec wybrał idealne miejsce na pierwsze kroki dla takiego młodzieńca jak ja. Po pierwsze, taka wyprawa nie była przesadnie trudna jak na siły młodego chłopaka. Dzięki temu dałem sobie spokojnie radę. bardzo ważnym elementem było jednak to, że w Szczyrku taksówki są bardzo tanie i można łatwo dojechać spokojnie do hotelu. Po zejściu ze szczytu byłem bardzo zmęczony, a na dworze zaczęło się już ściemniać. Piesza wycieczka do hotelu nie wchodziła w grę. Na szczęście mój tata dobrze to zaplanował i zaraz przyjechała po nas taksówka. Jeśli chodzi o tanie taxi szczyrk jest idealnym miejscem. W samochodzie było bardzo wygodnie, a miły pan kierowca był bardzo uprzejmy i uraczył nas rozmową. Kiedy mój syn skończy dziesięć lat, też zabiorę go na taką wyprawę. Będziemy tylko ja, mój ojciec i mój syn. Czy można wyobrazić sobie lepszą wyprawę?

Wspaniale jest spędzać czas razem. Nie mogę się doczekać, aż ze swoim synem pojadę do Szczyrku, a potem wejdziemy na ten sam szczyt, na który wdrapywałem się z ojcem i wrócimy do hotelu taksówką. To na pewno bardzo się spodoba mojemu synkowi. Ciekawe czy zapała taką samą miłością do gór jak niegdyś ja. Mam nadzieję, ze tak właśnie będzie.