Przeprowadzka i poznanie zarządcy wspólnoty

W ostatnim miesiącu po raz pierwszy wyprowadziłam się do innego miasta. Do tej pory zmieniałam mieszkania, ale w obrębie innego miasta. Tym razem, postanowiłam, że czas na duże zmiany i pora poszukać nowej pracy w większej miejscowości, gdzie perspektywy są oczywiście większe.

Spotkanie z zarządcą wspólnoty mieszkaniowej

zarządca wspólnoty mieszkaniowej krakówKiedy już znalazłam odpowiednie osiedle, które najbardziej przypadło mi do gustu, następnym krokiem był oczywiście wybór mieszkania. Najpierw zaczęłam przeglądać ogłoszenia w internecie na portalach z ogłoszeniami. Tam też natknęłam się na interesującą wzmiankę mówiącą o tym, że akurat na osiedlu na którym chciałabym zamieszkać, powstaje właśnie nowe osiedle. I rzeczywiście, znalazłam bardzo wiele ogłoszeń, które o tym informowały. Ogłoszenie, które najbardziej przypadło mi do gustu zawierało także liczne obiecujące zdjęcia. Nie pozostało nic innego jak zadzwonić i umówić się na wizytę. Na miejscu poznałam już kilku sąsiadów, którzy okazali się bardzo mili i pomocni. Miałam też okazję poznać takie osoby jak administrator oraz zarządca wspólnoty mieszkaniowej Kraków  jako duże miasto może się pochwalić wieloma inwestycjami. Bez wątpienia do takich należy moje nowe osiedle. Wracając do pracy zarządcy wspólnoty mieszkaniowej, warto w tym miejscu powiedzieć czym się taka osoba zajmuje. Jak można się domyślić po samej nazwie zarządca jest odpowiedzialny za wszystko co jest związane z prawidłowym działaniem nieruchomości – od strony formalnej po opiekę nad budynkiem na co dzień. 

Ponadto zarządca ma obowiązek prowadzenie szczegółowej dokumentacji wspólnoty mieszkaniowej. Ostatecznie przeprowadzka do nowego mieszkania okazała się być strzałem w dziesiątkę. Nie tylko samo osiedle jest idealne, ale również ludzie bardzo mili, od sąsiadów, aż po zarządcę wspólnoty.