Styl okularów Guess

Jednym z elementów kojarzącym nam się z latem są okulary przeciwsłoneczne. Nosimy je chętnie w słoneczne dni ponieważ chronią nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Przy ich zakupie zwracajmy więc szczególną uwagę na to, czy wybierany przez nas model ma takie filtry. Oprócz oczywistej funkcji ochronnej, stylowe okulary mogą uzupełnić nasz look.

Duży wybór okularów Guess

okulary GuessDobór odpowiednich okularów nie jest taką prostą sprawą. Okulary przeciwsłoneczne wielu marek możemy kupić w niemalże każdym sklepie odzieżowym, butiku, na targu a nawet w większych supermarketach czy drogeriach. Ich spory wybór znajdziemy również w sklepach internetowych. Okulary dobrej jakości oferuje również w swojej sprzedaży marka Guess. Jest to brand kojarzony głównie z odzieżą, jednak w swojej ofercie ma również akcesoria. Wśród bogatej oferty okularów znajdziemy różne ich modele, typy i kolory. Do najchętniej kupowanych zaliczyć możemy te o kształcie aviatorów, much, o okrągłych oprawkach czy w typie kocich oczu. Każde z nich kupimy w różnych wersjach kolorystycznych – zarówno oprawek jak i szkieł. Takie okulary Guess są niezwykle stylowe i modne. Podkreślą każdą stylizację. Dodadzą nam nieco tajemniczości i szyku. Warto pamiętać, aby kształt oprawek dobierać do kształtu swojej twarzy. Te dobrze dobrane potrafią skorygować jej proporcje. Zwróćmy również szczególną uwagę na ich kolorystykę. Powinniśmy ją dobierać do typu naszej urody. 

Do jednej z popularnych marek mających w swojej sprzedaży okulary przeciwsłoneczne jest znany brand Guess. Wśród bogatej oferty znajdziemy okulary o różnych typach, charakterach i kolorach. Do tych najpopularniejszych zaliczyć możemy te w typie much, o owalnych oprawkach czy kształcie kocich oczu. Znajdziemy modele klasyczne i ponadczasowe jak i te nieco bardziej nowoczesne.

Opublikowany w Moda