Wykończenie paneli najlepszymi listwami przypodłogowymi

Przez większość czasu w naszym mieszkaniu mieliśmy wszędzie płytki. W momencie, kiedy się wprowadzaliśmy do naszego mieszkania była jakaś dziwna moda, żeby wszędzie kłaść płytki, bo łatwe w utrzymaniu, szybko się je myje i się nie niszczą. Może i co do mycia to jest to prawda, ale po kilku upadkach talerzy mamy ubytki w podłodze, więc z tym utrzymaniem to tak średnio. A co najgorsze, w okresie zimowym wszędzie u nas w domu jest zimno.

Sklep z najlepszymi listwami przypodłogowymi do paneli

najlepsze listwy przypodłogowe do paneliMoże gdybyśmy zastosowali podłogowe ogrzewanie to i te nieszczęsne płytki w całym mieszkaniu byłyby dobrym pomysłem, ale niestety nie stać nas na taką inwestycję. Dlatego postanowiliśmy, że wymienimy płytki na panele, przynajmniej w salonie i naszych pokojach, w których śpimy. Dzięki fajnej promocji w sklepie w naszym mieście zamówiliśmy naprawdę w ciekawej cenie panele. Mój mąż, jako złota rączka, bez problemu poradził sobie z ich założeniem, dzięki temu jeszcze więcej pieniążków udało nam się zaoszczędzić. Tylko problem mieliśmy, bo nigdzie w naszej okolicy nie było listw do paneli. Dopiero po kilku tygodniach poszukiwań, kuzyn polecił nam firmę oferującą najlepsze listwy przypodłogowe do paneli. Są to listwy bardzo dobrej jakości, uniwersalne, o kolorze bardzo zbliżonym do naszych paneli, bo na takich nam zależało. A co najważniejsze, w końcu wszystko wygląda całościowo ładnie. Bardzo mnie irytował ich brak, bo cały czas miałam wrażenie, że ta podłoga nadal nie jest dokończona.

Ponieważ wiemy, że szukanie odpowiednich listw nie jest proste, to namiar na tę firmę sobie zapisałam, bo już zastawiamy się, czy na korytarzu również nie zrobić paneli. Tak nam się ten uzyskany efekt podobał, że jest to sprawa jak najbardziej do przemyślenia.